Masarykova 21, Prešov, 080 01

E-Mail: info-ZVNC-esporia.sk

O2: 0948 765 657

 
 • luxusn? dom Exkluzívne ponuky!
  Len pre vás máme pripravené tie najexkluzívnejšie ponuky z Východného Slovenska!
 • luxusn? kuchyna Výkup nehnuteľnosti!
  Neváhajte a ponúknite nám svoju nehnuteľnost!
 • luxusn? ob?vacka Financovanie a zľavy!
  Ponúkame vám výhodné financovanie a zľavy u našich partnerov!
 • luxusn? byt Reality PREŠOV
  Realitná agentúra ESPORIA.sk vám prináša nový pohľad do sveta realít.
 

REZERVOVANÝ Rodinný dom na predaj

Cena:135 000,00 €
Kraj:Prešovský kraj
Okres:Prešov
Obec:Prešov
Ulica:Abranovce
Kategória:Domy a vily
Forma vlastníctva:osobné
Počet miestností:4
Úžitková plocha:120 m2
ID inzerátu:4101067
  

Popis:

ESPORIA RK ponúka EXKLUZÍVNE na predaj Rodinný dom v obci ABRANOVCE. Obec Abranovce je od mesta Prešov vzdialená 10km. Táto obec susedí s obcou Kokošovce, je dostupná SAD dopravou a v obci sa nachádza kostol, škôlka a škola 1.stupňa, obchod a krčma. /viď video/

Rodinný dom sa nachádza na krásnom, rovinatom pozemku o výmere 1378m2. Pozemok je rozdelený na 2 časti, kde v 1. časti pozemku sa nachádza predzáhradka, prístupová cesta k domu, samotný rodinný dom, garáž a hospodárske budovy. 2. časti prislúchajúceho pozemku tvorí záhrada s ovocnými stromami. V budúcnosti sa táto záhrada môže preklasifikovať aj na samostatný stavebný pozemok, nakoľko v územnom pláne obce je na jej konci vedená budúca prístupová cesta. 

Samotný rodinný dom je klasický dom zo 70tych rokov so sedlovou strechou a čiastočným podpivničením. Disponuje 4 izbami, chodbou, kúpeľňou, špajzou, podkrovím, kuchyňou a technickou miestnosťou. Podkrovie ponúka možnosť vytvorenia ďalších izieb. 

Rodinný dom je tehlový /pálená tehla 40cm/, je zateplený polystyrénom o hrúbke 10cm. Je čiastočne zrekonštruovaný v zmysle plastových okien a vstupných dverí, má novú fasádu a odkvapové rúry. V interiéri je kombinácia laminátovej podlahy a keramickej dlažby. 

Rodinný dom je napojený na elektriku, plyn, obecný vodovod, žumpu. Možnosť napojenia do obecnej kanalizácie, ktorá sa nachádza v cestnej komunikácii pred vstupom na pozemok. Dom disponuje aj vlastnou studňou. V dome sa nachádza nový plynový kotol so zásobníkom na ohrev teplej vody. 

Názor makléra: Ak túžite bývať v dome s veľkým pozemkom za cenu nižšiu ako 3i byt v paneláku na sídlisku,  môže byť tento dom správnou voľbou. 

Dom je kúpou voľný, je rovnako vhodný na okamžité užívanie bez potreby rekonštrukcie ako aj na kompletnú rekonštrukciu a vytvorenia si tak bývania podľa svojich predstáv a potrieb.

Cena 135 000 Eur

Pre viac info mi prosím zavolajte

Mapa:

Realitný konzultant:

Maklér: Mgr. Michaela Grejtáková
Telefón:+421907694677
E-mail:grejtakova-ZVNC-esporia.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.

reklama reklamareklamareklamareklama
 

Kontakt | Investície | 15 mýtov o realitách | Napisali o nás | Kariéra | Makléri

sitemap esporia       e-katalog.sk - najv?c?? katal?g str?nok SR   PageRank ikona zdarma